DTS24F21-41PD
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F21-41PD
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F21-41PD.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 876 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 876 pcs
  • Viesti
DTS24F21-41PD: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F21-41PD Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 876 pcs Tietolomake DTS24F21-41PD.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F21-41PD
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 41
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F21-41PD Suuri halkaisija Mukana 21-41
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material D
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F21-41PB-LC
DTS24F21-41PB-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT JAM NUT 41POS PIN
Varastossa: 882 pcs
ladata: DTS24F21-41PB-LC.pdf
RFQ
DTS24F21-41PC [V001]
DTS24F21-41PC [V001]
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: RECP ASSY
Varastossa: 1826 pcs
ladata: DTS24F21-41PC [V001].pdf
RFQ
DTS24F21-41PC
DTS24F21-41PC
Kuvaus: CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Varastossa: 4687 pcs
ladata: DTS24F21-41PC.pdf
DTS24F21-41PD-6149
DTS24F21-41PD-6149
Kuvaus: JAM NUT RECEPTACLE
ladata: DTS24F21-41PD-6149.pdf
DTS24F21-41PD-LC
DTS24F21-41PD-LC
ladata: DTS24F21-41PD-LC.pdf
DTS24F21-41PC-6149
DTS24F21-41PC-6149
Kuvaus: JAM NUT RECEPTACLE
ladata: DTS24F21-41PC-6149.pdf
DTS24F21-41PD [V001]
DTS24F21-41PD [V001]
Kuvaus: RECP ASSY
ladata: DTS24F21-41PD [V001].pdf
DTS24F21-41PE [V001]
DTS24F21-41PE [V001]
ladata: DTS24F21-41PE [V001].pdf
DTS24F21-41PC-LC
DTS24F21-41PC-LC
Kuvaus: CONN RCPT HSNG MALE 41POS PNL MT
ladata: DTS24F21-41PC-LC.pdf
DTS24F21-41PD-6149 [V001]
DTS24F21-41PD-6149 [V001]
ladata: DTS24F21-41PD-6149 [V001].pdf
DTS24F21-41PC-6149 [V001]
DTS24F21-41PC-6149 [V001]
ladata: DTS24F21-41PC-6149 [V001].pdf
DTS24F21-41PE
DTS24F21-41PE
Kuvaus: CONN RCPT 41POS JAM NUT W/PINS
Varastossa: 775 pcs
ladata: DTS24F21-41PE.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna