DTS24F23-21PC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F23-21PC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F23-21PC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 824 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 824 pcs
  • Viesti
DTS24F23-21PC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F23-21PC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 824 pcs Tietolomake DTS24F23-21PC.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F23-21PC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 21
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F23-21PC Suuri halkaisija Mukana 23-21
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 21 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F23-21PB
DTS24F23-21PB
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 21POS JAM NUT W/PINS
Varastossa: 835 pcs
ladata: DTS24F23-21PB.pdf
RFQ
DTS24F23-21PC-LC
DTS24F23-21PC-LC
Kuvaus: CONN HSG RCPT JAM NUT 21POS PIN