DTS24F23-53HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F23-53HC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F23-53HC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 736 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 736 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTS24F23-53HC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F23-53HC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 736 pcs Tietolomake DTS24F23-53HC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F23-53HC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 53
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F23-53HC Suuri halkaisija Mukana 23-53
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 53 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F23-53HC [V001]
DTS24F23-53HC [V001]
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: RECP ASSY
Varastossa: 1510 pcs
ladata: DTS24F23-53HC [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-53HA
DTS24F23-53HA
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/PINS
Varastossa: 800 pcs
ladata: DTS24F23-53HA.pdf
RFQ
DTS24F23-53HB
DTS24F23-53HB