DTS24F23-55AC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F23-55AC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN
lomakkeissa: DTS24F23-55AC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 822 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 822 pcs
  • Viesti
DTS24F23-55AC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F23-55AC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 822 pcs Tietolomake DTS24F23-55AC.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 20 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Male Pins
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DDTS24F23-55AC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 55
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero DTS24F23-55AC Suuri halkaisija Mukana 23-55
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded