DTS24F23-55PC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F23-55PC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F23-55PC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 873 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 873 pcs
  • Viesti
DTS24F23-55PC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F23-55PC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 873 pcs Tietolomake DTS24F23-55PC.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F23-55PC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 55
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F23-55PC Suuri halkaisija Mukana 23-55
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A