DTS24F23-55PD
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F23-55PD
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24F23-55PD.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 698 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 698 pcs
  • Viesti
DTS24F23-55PD: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F23-55PD Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 698 pcs Tietolomake DTS24F23-55PD.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F23-55PD
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 55
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F23-55PD Suuri halkaisija Mukana 23-55
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material D
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24F23-55PC [V001]
DTS24F23-55PC [V001]
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: RECP ASSY
Varastossa: 1555 pcs
ladata: DTS24F23-55PC [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-55PC-6149
DTS24F23-55PC-6149
Kuvaus: JAM NUT RECEPTACLE
Varastossa: 2621 pcs
ladata: DTS24F23-55PC-6149.pdf
RFQ
DTS24F23-55PD3028
DTS24F23-55PD3028
Kuvaus: DTS24F23-55PD-3028
ladata: DTS24F23-55PD3028.pdf
DTS24F23-55PDC021
DTS24F23-55PDC021
Kuvaus: RECP ASSY
ladata: DTS24F23-55PDC021.pdf
DTS24F23-55PD-LC
DTS24F23-55PD-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT JAM NUT 55POS PIN