DTS24F25-19JB
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F25-19JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: DTS24F25-19JB.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 874 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 874 pcs
  • Viesti
DTS24F25-19JB: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F25-19JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 874 pcs Tietolomake DTS24F25-19JB.pdf
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F25-19JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F25-19JB Suuri halkaisija Mukana 25-19
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 19POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 23A