DTS24F25-29BA
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F25-29BA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT
lomakkeissa: DTS24F25-29BA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 895 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 895 pcs
  • Viesti
DTS24F25-29BA: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F25-29BA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 895 pcs Tietolomake DTS24F25-29BA.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 16 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Female Sockets
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DDTS24F25-29BA
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 29
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero DTS24F25-29BA Suuri halkaisija Mukana 25-29
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 29 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 29POS SKT Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded