DTS24F25-29JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24F25-29JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT
lomakkeissa: DTS24F25-29JC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 733 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTS24F25-29JC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24F25-29JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 733 pcs Tietolomake DTS24F25-29JC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24F25-29JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 29
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24F25-29JC Suuri halkaisija Mukana 25-29
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 29POS JAM NUT W/SKT Nykyinen arvostelu 13A