DTS24W13-4PC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24W13-4PC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24W13-4PC.pdf
  • Viesti
DTS24W13-4PC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24W13-4PC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1203 pcs Tietolomake DTS24W13-4PC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24W13-4PC
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24W13-4PC Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 4POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 13A
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Yhteydenotto Material C
Yhteydenotto Finish Paksuus Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Kaapelin halkaisija 50µin (1.27µm)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DTS24W13-4PB
DTS24W13-4PB
valmistajat: Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvaus: CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP
Varastossa: 3483 pcs
ladata: DTS24W13-4PB.pdf
RFQ
DTS24W13-4PC-LC
DTS24W13-4PC-LC
valmistajat: TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus: CONN HSG RCPT JAM NUT 4POS PIN