DTS24W15-18BE
TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24W15-18BE
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT
lomakkeissa: DTS24W15-18BE.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 964 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 964 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DTS24W15-18BE: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24W15-18BE Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 964 pcs Tietolomake DTS24W15-18BE.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 20 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Female Sockets
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab Muut nimet DDTS24W15-18BE
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 18
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero DTS24W15-18BE Suuri halkaisija Mukana 15-18
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 18 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 18POS SKT Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded