DTS24W19-32BA
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24W19-32BA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT
lomakkeissa: DTS24W19-32BA.pdf
  • Viesti
DTS24W19-32BA: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24W19-32BA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1076 pcs Tietolomake DTS24W19-32BA.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 20 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Female Sockets
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Olive Drab Muut nimet DDTS24W19-32BA
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 32
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero DTS24W19-32BA Suuri halkaisija Mukana 19-32
Lisää materiaali - sisältää -
ominaisuudet - Laajennettu kuvaus 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Kuvaus CONN HSG RCPT JAM NUT 32POS SKT Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded