DTS24W23-55PA
Tuote-esittely
Osa numero: DTS24W23-55PA
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
lomakkeissa: DTS24W23-55PA.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 720 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
  • Viesti
DTS24W23-55PA: n tekniset tiedot
Osa numero DTS24W23-55PA Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 720 pcs Tietolomake DTS24W23-55PA.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS24W23-55PA
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 55
Asennustyyppi Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS24W23-55PA Suuri halkaisija Mukana 23-55
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Nykyinen arvostelu 7.5A