DTS26F15-18BE
Tuote-esittely
Osa numero: DTS26F15-18BE
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT
lomakkeissa: DTS26F15-18BE.pdf
  • Viesti
DTS26F15-18BE: n tekniset tiedot
Osa numero DTS26F15-18BE Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1329 pcs Tietolomake DTS26F15-18BE.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 20 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Female Sockets
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DDTS26F15-18BE
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 18
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero DTS26F15-18BE Suuri halkaisija Mukana 15-18
Lisää materiaali Aluminum Alloy, Electroless Nickel sisältää -
ominaisuudet Coupling Nut Laajennettu kuvaus 18 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 18POS SKT Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded
Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.280" (32.51mm) Kiinnitysmutterin halkaisija Electroless Nickel