DTS26F15-18JB
Tuote-esittely
Osa numero: DTS26F15-18JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
lomakkeissa: DTS26F15-18JB.pdf
  • Viesti
DTS26F15-18JB: n tekniset tiedot
Osa numero DTS26F15-18JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1147 pcs Tietolomake DTS26F15-18JB.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS26F15-18JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 18
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS26F15-18JB Suuri halkaisija Mukana 15-18
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Nykyinen arvostelu 7.5A