DTS26F21-16AD
Tuote-esittely
Osa numero: DTS26F21-16AD
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN
lomakkeissa: DTS26F21-16AD.pdf
  • Viesti
DTS26F21-16AD: n tekniset tiedot
Osa numero DTS26F21-16AD Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1127 pcs Tietolomake DTS26F21-16AD.pdf
Wire Gauge tai Range - AWG 16 Käyttö Shielded
Kirjoita attribuutit Environment Resistant Tyyppi For Male Pins
pinosuunnassa Crimp Suojuksen irrotus Circular
Kuorimateriaali, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS RoHS-tila Bulk
Plug / Kiima Plug Halkaisija Silver Muut nimet DDTS26F21-16AD
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 16
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Valmistajan osanumero DTS26F21-16AD Suuri halkaisija Mukana 21-16
Lisää materiaali Aluminum Alloy, Electroless Nickel sisältää -
ominaisuudet Coupling Nut Laajennettu kuvaus 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Kuvaus CONN HSG PLUG STRGHT 16POS PIN Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded
Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.640" (41.66mm) Kiinnitysmutterin halkaisija Electroless Nickel