DTS26F25-19JC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS26F25-19JC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT
lomakkeissa: DTS26F25-19JC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 889 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 889 pcs
  • Viesti
DTS26F25-19JC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS26F25-19JC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 889 pcs Tietolomake DTS26F25-19JC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS26F25-19JC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 19
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS26F25-19JC Suuri halkaisija Mukana 25-19
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 19POS STRGHT W/SKT Nykyinen arvostelu 23A