DTS26F25-29HC
Tuote-esittely
Osa numero: DTS26F25-29HC
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS
lomakkeissa: DTS26F25-29HC.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 848 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 848 pcs
  • Viesti
DTS26F25-29HC: n tekniset tiedot
Osa numero DTS26F25-29HC Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 848 pcs Tietolomake DTS26F25-29HC.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Nickel Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS26F25-29HC
Käyttölämpötila -65°C ~ 200°C Joitakin paikkoja 29
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS26F25-29HC Suuri halkaisija Mukana 25-29
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 29 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 29POS STRGHT W/PINS Nykyinen arvostelu 13A