DTS26W13-4JB
Tuote-esittely
Osa numero: DTS26W13-4JB
Valmistaja / merkki: TE Connectivity Deutsch Connectors
Tuotteen Kuvaus CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT
lomakkeissa: DTS26W13-4JB.pdf
  • Viesti
DTS26W13-4JB: n tekniset tiedot
Osa numero DTS26W13-4JB Valmistaja TE Connectivity Deutsch Connectors
Kuvaus CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1189 pcs Tietolomake DTS26W13-4JB.pdf
Jännite - Rated - Kirjoita attribuutit Environment Resistant
päättyminen Crimp Shell Size - Lisää (Convert From) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Kuorimateriaali, Finish - Sarja MIL-DTL-38999 Series III, DTS
RoHS-tila Bulk Muut nimet DDTS26W13-4JB
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Joitakin paikkoja 4
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan osanumero DTS26W13-4JB Suuri halkaisija Mukana 13-4
ominaisuudet Shielded Laajennettu kuvaus 4 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
Kuvaus CONN PLUG 4POS STRGHT W/SKT Nykyinen arvostelu 13A