P32-12SM-FST
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P32-12SM-FST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
lomakkeissa: P32-12SM-FST.pdf
Varaston kunto 721 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 721 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P32-12SM-FST: n tekniset tiedot
Osa numero P32-12SM-FST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 721 pcs Tietolomake P32-12SM-FST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 100mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 100mA Hyväksynnät CE, cURus, UL
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P32-12SM
P32-12SM
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT