P32-18SM-FST
Tuote-esittely
Osa numero: P32-18SM-FST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
lomakkeissa: P32-18SM-FST.pdf
Varaston kunto 795 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 795 pcs
  • Viesti
P32-18SM-FST: n tekniset tiedot
Osa numero P32-18SM-FST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 795 pcs Tietolomake P32-18SM-FST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 18V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 50mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 50mA Hyväksynnät CE, cURus, UL