P33-15SM-FST
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P33-15SM-FST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
lomakkeissa: P33-15SM-FST.pdf
Varaston kunto 850 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P33-15SM-FST: n tekniset tiedot
Osa numero P33-15SM-FST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 850 pcs Tietolomake P33-15SM-FST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.00" H (104.1mm x 63.5mm x 25.4mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 80mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 80mA Hyväksynnät CE, cURus, UL
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P33-150SW
P33-150SW
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Varastossa: 599 pcs
ladata: P33-150SW.pdf
RFQ
P33-15SM
P33-15SM
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT