P33-180SW
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P33-180SW
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
lomakkeissa: P33-180SW.pdf
Varaston kunto 514 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P33-180SW: n tekniset tiedot
Osa numero P33-180SW Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 514 pcs Tietolomake P33-180SW.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 180V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Sarja P3
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
kuorman asetus 0.2% line asetus 0.05%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 30mA 105 ~ 125 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 30mA
Hyväksynnät CE, cURus, UL Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P33-18Q
P33-18Q
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT