P33-200SW
Tuote-esittely
Osa numero: P33-200SW
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
lomakkeissa: P33-200SW.pdf
Varaston kunto 508 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 508 pcs
  • Viesti
P33-200SW: n tekniset tiedot
Osa numero P33-200SW Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 508 pcs Tietolomake P33-200SW.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 200V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Sarja P3
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
kuorman asetus 0.2% line asetus 0.05%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 25mA 105 ~ 125 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 25mA