P33-250S-FST
Tuote-esittely
Osa numero: P33-250S-FST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
lomakkeissa: P33-250S-FST.pdf
Varaston kunto 547 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
  • Viesti
P33-250S-FST: n tekniset tiedot
Osa numero P33-250S-FST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 547 pcs Tietolomake P33-250S-FST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 250V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 250V 20mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 20mA Hyväksynnät CE, cURus, UL
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P33-24W
P33-24W
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT
Varastossa: 547 pcs
ladata: P33-24W.pdf
RFQ
P33-24XA
P33-24XA
valmistajat: Daburn
Varastossa: 483 pcs
ladata: P33-24XA.pdf
RFQ
P33-250SW
P33-250SW
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Varastossa: 549 pcs
ladata: P33-250SW.pdf
P33-24X
P33-24X