P34-12S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P34-12S-FST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
lomakkeissa: P34-12S-FST.pdf
Varaston kunto 664 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 664 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P34-12S-FST: n tekniset tiedot
Osa numero P34-12S-FST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 664 pcs Tietolomake P34-12S-FST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 200mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 200mA Hyväksynnät CE, cURus, UL