P34-180SW
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P34-180SW
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
lomakkeissa: P34-180SW.pdf
Varaston kunto 535 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 535 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P34-180SW: n tekniset tiedot
Osa numero P34-180SW Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 535 pcs Tietolomake P34-180SW.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 180V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Sarja P3
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
kuorman asetus 0.2% line asetus 0.05%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 180V 55mA 105 ~ 125 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 55mA
Hyväksynnät CE, cURus, UL Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P34-180S/22
P34-180S/22
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Varastossa: 589 pcs
ladata: P34-180S/22.pdf
RFQ
P34-180ST
P34-180ST
valmistajat: Daburn
Varastossa: 575 pcs
ladata: P34-180ST.pdf
RFQ
P34-1QX
P34-1QX
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT