P34-200SW
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P34-200SW
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
lomakkeissa: P34-200SW.pdf
Varaston kunto 448 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 448 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P34-200SW: n tekniset tiedot
Osa numero P34-200SW Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 448 pcs Tietolomake P34-200SW.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 200V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.50" L x 2.50" W x 1.56" H (88.9mm x 63.5mm x 39.6mm) Sarja P3
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
kuorman asetus 0.2% line asetus 0.05%
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 50mA 105 ~ 125 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 50mA
Hyväksynnät CE, cURus, UL Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P34-200S/22
P34-200S/22
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Varastossa: 578 pcs
ladata: P34-200S/22.pdf
RFQ
P34-200SX
P34-200SX
valmistajat: Daburn
Varastossa: 540 pcs
ladata: P34-200SX.pdf
RFQ
P34-24
P34-24
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE +/- 24VDC OUT