P35-100ST
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P35-100ST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
lomakkeissa: P35-100ST.pdf
Varaston kunto 507 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 507 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P35-100ST: n tekniset tiedot
Osa numero P35-100ST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 507 pcs Tietolomake P35-100ST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 100V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 100V 150mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 150mA Hyväksynnät CE, cURus, UL
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P35-100SX
P35-100SX
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 100VDC OUTPUT
Varastossa: 416 pcs
ladata: P35-100SX.pdf
RFQ
P35-12
P35-12
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT