P38/1.56-FST
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P38/1.56-FST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
lomakkeissa: P38/1.56-FST.pdf
Varaston kunto 681 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P38/1.56-FST: n tekniset tiedot
Osa numero P38/1.56-FST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 681 pcs Tietolomake P38/1.56-FST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 1A 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 1A Hyväksynnät CE, cURus, UL
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P38-5XA
P38-5XA
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE +/- 5VDC OUT
Varastossa: 563 pcs
ladata: P38-5XA.pdf
RFQ
P38/1.56W
P38/1.56W
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Varastossa: 686 pcs
ladata: P38/1.56W.pdf
RFQ
P38/1.56Q
P38/1.56Q
Varastossa: 661 pcs
ladata: P38/1.56Q.pdf
P38-FST
P38-FST
Varastossa: 749 pcs
ladata: P38-FST.pdf
P38/1.56
P38/1.56