P38-24S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: P38-24S-FST
Valmistaja / merkki: Daburn
Tuotteen Kuvaus AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
lomakkeissa: P38-24S-FST.pdf
Varaston kunto 470 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
P38-24S-FST: n tekniset tiedot
Osa numero P38-24S-FST Valmistaja Daburn
Kuvaus AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT Lyijytön tila / RoHS-tila
Saatavana oleva määrä 470 pcs Tietolomake P38-24S-FST.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Input 105 ~ 125 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 4.100" L x 2.500" W (104.14mm x 63.50mm) Sarja P3
Virta (wattia) - Käyttölämpötila -25°C ~ 71°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Vaadittu vähimmäiskuormitus - ominaisuudet -
tehokkuus - Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 800mA 105 ~ 125 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 800mA Hyväksynnät CE, cURus, UL
Sovellukset ITE (Commercial)
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
P38-1XA
P38-1XA
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 5VDC OUTPUT
Varastossa: 686 pcs
ladata: P38-1XA.pdf
RFQ
P38-24S-04
P38-24S-04
valmistajat: Daburn
Kuvaus: AC-DC POWER MODULE 24VDC OUTPUT
Varastossa: 532 pcs
ladata: P38-24S-04.pdf
RFQ
P38-24SW
P38-24SW
Varastossa: 492 pcs
ladata: P38-24SW.pdf
P38-24S
P38-24S
Varastossa: 695 pcs
ladata: P38-24S.pdf
P38-1XE
P38-1XE
Varastossa: 640 pcs
ladata: P38-1XE.pdf
P38-24ST
P38-24ST
Varastossa: 524 pcs
ladata: P38-24ST.pdf
P38-24S/22
P38-24S/22
Varastossa: 544 pcs
ladata: P38-24S/22.pdf
P38-1W
P38-1W
Varastossa: 751 pcs
ladata: P38-1W.pdf
P38-1X
P38-1X