CA4050R2000JR36
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CA4050R2000JR36
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 0.2 OHM 2W 5% AXIAL
lomakkeissa: CA4050R2000JR36.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
CA4050R2000JR36: n tekniset tiedot
Osa numero CA4050R2000JR36 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 0.2 OHM 2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 61297 pcs Tietolomake CA4050R2000JR36.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±600ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.140" Dia x 0.550" L (3.56mm x 13.97mm)
Sarja CA paneeli tila 200 mOhms
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CA4050R 00JR36
Käyttölämpötila -65°C ~ 275°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet -
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 200 mOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Wirewound