CMF55152K00BEEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55152K00BEEB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMF55152K00BEEB
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL
lomakkeissa: CMF55152K00BEEB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
2000 pcs
  • Viesti
CMF55152K00BEEB: n tekniset tiedot
Osa numero CMF55152K00BEEB Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 152K OHM 1/2W 0.1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 282036 pcs Tietolomake CMF55152K00BEEB.pdf
Toleranssi ±0.1% lämpötila kerroin ±25ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Sarja CMF paneeli tila 152 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 152 kOhms ±0.1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film Sävellys Metal Film