CMF55412R00FHEB
Dale / VishayDale / Vishay
CMF55412R00FHEB Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: CMF55412R00FHEB
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL
lomakkeissa: CMF55412R00FHEB.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
CMF55412R00FHEB: n tekniset tiedot
Osa numero CMF55412R00FHEB Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 412 OHM 1/2W 1% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 180516 pcs Tietolomake CMF55412R00FHEB.pdf
Toleranssi ±1% lämpötila kerroin ±50ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Sarja CMF paneeli tila 412 Ohms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case Axial Muut nimet CMF412HFCT
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 412 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Moisture Resistant, Safety Metal Film