IDC7328ER331M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IDC7328ER331M
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
lomakkeissa: IDC7328ER331M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Viesti
IDC7328ER331M: n tekniset tiedot
Osa numero IDC7328ER331M Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 132725 pcs Tietolomake IDC7328ER331M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
suojaus Unshielded Sarja IDC-7328
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.280" (7.11mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 560 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1A
Nykyinen - värikylläisyys 1.9A