IDCS5020ER331M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IDCS5020ER331M
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM
lomakkeissa: IDCS5020ER331M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
IDCS5020ER331M: n tekniset tiedot
Osa numero IDCS5020ER331M Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 330UH 350MA 1.2 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 118294 pcs Tietolomake IDCS5020ER331M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.510" L x 0.370" W (12.95mm x 9.40mm)
suojaus Shielded Sarja IDCS-5020
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.200" (5.08mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Wirewound Inductor 350mA 1.2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Nykyinen arvostelu 350mA
Nykyinen - värikylläisyys 400mA