IM02EB331K
Dale / VishayDale / Vishay
IM02EB331K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IM02EB331K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH
lomakkeissa: IM02EB331K.pdf
  • Viesti
IM02EB331K: n tekniset tiedot
Osa numero IM02EB331K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM TH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 6959 pcs Tietolomake IM02EB331K.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja IM
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial
Muut nimet 541-1493 Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 7MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Molded Inductor 45mA 28 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 45mA Nykyinen - värikylläisyys -