IM02RU331J
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IM02RU331J
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus IM-2 330 5% R36
lomakkeissa: IM02RU331J.pdf
  • Viesti
IM02RU331J: n tekniset tiedot
Osa numero IM02RU331J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 330 5% R36 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5918 pcs Tietolomake IM02RU331J.pdf
Tyyppi Molded Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm)
suojaus Unshielded Sarja IM
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakkaus - Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 7MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Molded Inductor 45mA 28 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max Nykyinen arvostelu 45mA