IR02RU331K
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: IR02RU331K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus IR-2 330 10% R36
lomakkeissa: IR02RU331K.pdf
  • Viesti
IR02RU331K: n tekniset tiedot
Osa numero IR02RU331K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IR-2 330 10% R36 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5346 pcs Tietolomake IR02RU331K.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm)
suojaus Unshielded Sarja IR
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 790kHz
Pakkaus - Pakkaus / Case Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 790kHz induktanssi 330µH
Korkeus - Istuva (Max) - Taajuus - Self Resonant 7MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Inductor 45mA 28 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max Nykyinen arvostelu 45mA