ISC1008ER151M
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1008ER151M
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 50MA 7.5 OHM SMD
lomakkeissa: ISC1008ER151M.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
750 pcs
1500 pcs
3750 pcs
  • Viesti
ISC1008ER151M: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1008ER151M Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 150UH 50MA 7.5 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 284907 pcs Tietolomake ISC1008ER151M.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.142" L x 0.142" W (3.60mm x 3.60mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1008
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 1MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1MHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.106" (2.70mm)
Taajuus - Self Resonant 5.6MHz Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Wirewound Inductor 50mA 7.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max Nykyinen arvostelu 50mA