ISC1210EB101J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB101J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1210EB101J
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 80MA 12 OHM SMD
lomakkeissa: ISC1210EB101J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ISC1210EB101J: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1210EB101J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 100UH 80MA 12 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 128635 pcs Tietolomake ISC1210EB101J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 796kHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 796kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 6MHz Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Wirewound Inductor 80mA 12 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max Nykyinen arvostelu 80mA