ISC1210EB220K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB220K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1210EB220K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD
lomakkeissa: ISC1210EB220K.pdf
  • Viesti
ISC1210EB220K: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1210EB220K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 22UH 150MA 3.1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 136320 pcs Tietolomake ISC1210EB220K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.52MHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 16MHz Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Shielded Wirewound Inductor 150mA 3.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 3.1 Ohm Max Nykyinen arvostelu 150mA