ISC1210EB330J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB330J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1210EB330J
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 33UH 115MA 5.1 OHM SMD
lomakkeissa: ISC1210EB330J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
ISC1210EB330J: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1210EB330J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 33UH 115MA 5.1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 102818 pcs Tietolomake ISC1210EB330J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 2.52MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.52MHz
induktanssi 33µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 14.5MHz Yksityiskohtainen kuvaus 33µH Shielded Wirewound Inductor 115mA 5.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 5.1 Ohm Max Nykyinen arvostelu 115mA