ISC1210EB5R6K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB5R6K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1210EB5R6K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 5.6UH 210MA 1.4 OHM
lomakkeissa: ISC1210EB5R6K.pdf
  • Viesti
ISC1210EB5R6K: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1210EB5R6K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 5.6UH 210MA 1.4 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 145717 pcs Tietolomake ISC1210EB5R6K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.96MHz
induktanssi 5.6µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 50MHz Yksityiskohtainen kuvaus 5.6µH Shielded Wirewound Inductor 210mA 1.4 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max Nykyinen arvostelu 210mA