ISC1210SY3R3K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210SY3R3K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1210SY3R3K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 270MA 1.1 OHM
lomakkeissa: ISC1210SY3R3K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
ISC1210SY3R3K: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1210SY3R3K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 270MA 1.1 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 263474 pcs Tietolomake ISC1210SY3R3K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1210 Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1210
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 7.96MHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.095" (2.41mm)
Taajuus - Self Resonant 60MHz Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Wirewound Inductor 270mA 1.1 Ohm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Nykyinen arvostelu 270mA