ISC1812EB6R8K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB6R8K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1812EB6R8K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 306MA 750 MOHM
lomakkeissa: ISC1812EB6R8K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
ISC1812EB6R8K: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1812EB6R8K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 306MA 750 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 185289 pcs Tietolomake ISC1812EB6R8K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1812
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.96MHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 32MHz Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 306mA 750 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max Nykyinen arvostelu 306mA