ISC1812ES151J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ES151J Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1812ES151J
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM
lomakkeissa: ISC1812ES151J.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
ISC1812ES151J: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1812ES151J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 202660 pcs Tietolomake ISC1812ES151J.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±5%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 796kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 5MHz Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Wirewound Inductor 130mA 4.16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.16 Ohm Max Nykyinen arvostelu 130mA