ISC1812ES2R7K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812ES2R7K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1812ES2R7K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.7UH 378MA 490 MOHM
lomakkeissa: ISC1812ES2R7K.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
4000 pcs
  • Viesti
ISC1812ES2R7K: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1812ES2R7K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 2.7UH 378MA 490 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 279926 pcs Tietolomake ISC1812ES2R7K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1812
Arvioinnit - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Iron Powder
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.96MHz
induktanssi 2.7µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 67MHz Yksityiskohtainen kuvaus 2.7µH Shielded Wirewound Inductor 378mA 490 mOhm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 490 mOhm Max Nykyinen arvostelu 378mA