ISC1812RV331K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812RV331K Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ISC1812RV331K
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM
lomakkeissa: ISC1812RV331K.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
  • Viesti
ISC1812RV331K: n tekniset tiedot
Osa numero ISC1812RV331K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 330UH 96MA 7.54 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 163476 pcs Tietolomake ISC1812RV331K.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package 1812 Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
suojaus Shielded Sarja ISC-1812
Arvioinnit - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric)
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Induktanssiaste - Testi 796kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm)
Taajuus - Self Resonant 3.7MHz Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Shielded Wirewound Inductor 96mA 7.54 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 7.54 Ohm Max Nykyinen arvostelu 96mA