RL20S162JBSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: RL20S162JBSL
Valmistaja / merkki: Dale / Vishay
Tuotteen Kuvaus RES 1.6K OHM 1/2W 5% AXIAL
lomakkeissa: RL20S162JBSL.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
300 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Viesti
RL20S162JBSL: n tekniset tiedot
Osa numero RL20S162JBSL Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 1.6K OHM 1/2W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 45926 pcs Tietolomake RL20S162JBSL.pdf
Toleranssi ±5% lämpötila kerroin ±200ppm/°C
Toimittaja Device Package Axial Koko / Dimension 0.145" Dia x 0.375" L (3.68mm x 9.53mm)
Sarja Military, MIL-PRF-22684/02, RL20 paneeli tila 1.6 kOhms
Virta (wattia) 0.5W, 1/2W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Axial Muut nimet RL20S162JBSL-MIL
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Lukumäärä Päätteet 2
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Korkeus - Istuva (Max) - ominaisuudet Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
Epäonnistumisprosentti - Yksityiskohtainen kuvaus 1.6 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film